Bli frivillig

Olavsfestdagene i Trondheim

Adresse: Munkegata 2, 7013 Trondheim
E-post: info@olavsfestdagene.no
Telefon: +47 73 84 14 50
Henvendelser: kl. 08:00 15:30
Org.nr. 975 370 925

Bli frivillig

Vil du bli kjent med mange flotte mennesker og få en uforglemmelig sommeropplevelse? Hvert år trenger vi ca. 400 frivillige som ønsker å lage folkefest i Trondheim.

Oppgaver og goder

SØK OM Å BLI FRIVILLIG HER!!

 

Presse

Kommunikasjonsansvarlig Morten Samdal
E-post: morten.samdal@olavsfestdagene.no
Telefon: +47 476 36 559

Pressebilder

Akkreditering

Som presse, fotograf eller arrangør av relatert festivalvirksomhet kan du søke om akkreditering for inngang og pressepass til Olavsfestdagene 2018. Husk at du må legge med bilde for å få godkjent søknad!

SØK HER!!!

 

Ansatte

Direktør

Petter Myhr
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 480 49 176
petter.myhr@olavsfestdagene.no

Joakim Weibull
Arrangementssjef og NK

Joakim Weibull
Tlf: 73 84 14 57
Mobil: 412 88 411
joakim.weibull@olavsfestdagene.no

Sigrid Sørflakne
Økonomi- og administrasjonssjef

Sigrid Sørflakne
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 95 77 63 10
sigrid.sorflakne@olavsfestdagene.no

Roar Raaen Aksnes
Markeds- og sponsorsjef

Roar Raaen Aksnes
Tlf: +47 73 84 14 50
Mobil: 41 61 51 70
roar.raaen.aksnes@olavsfestdagene.no

Stian Aagaard
Produsent og booking

Stian Aagaard

Tlf: + 47 73841458
Mobil: + 47 92688588
stian.aagaard@olavsfestdagene.no

Programansvarlig klassisk

Øyvind Gimse
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 915 44 509
o.gimse@gmail.com

Marit Guttormsen
Førstesekretær

Marit Guttormsen
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 91 75 09 11
marit.guttormsen@olavsfestdagene.no

Ida Kvithammer
Billett & Marked

Ida Kvithammer
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 94 42 52 46
ida.kvithammer@olavsfestdagene.no

Tore Aaen Aune
Prosjektleder Ringve Intl. Sommerkurs

Tore Aaen Aune
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 40 40 45 84
tore.aune@olavsfestdagene.no

Morten André Samdal
Kommunikasjonsansvarlig

Morten André Samdal
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 47 63 65 59
morten.samdal@olavsfestdagene.no

Ola Rønning
Prosjektleder Historisk marked

Ola Rønning
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 977 29 343
ola.ronning@olavsfestdagene.no

Ane Nordvik Hasselberg
Koordinator for salgsboder Historisk Marked

Ane Nordvik Hasselberg
Mobil: 99 24 85 03
ane.nordvik.hasselberg@olavsfestdagene.no

Christina Ludvigsen
Frivilligansvarlig

Christina Ludvigsen
Tlf: 995 48 130
Mail: christina.ludvigsen@olavsfestdagene.no

Styret

Styreleder

Foto: Bjørn Christiansen

Arild Kalkvik
Mobil: 917 84 801
E-post: arild@trondheimkino.no

Øvrig styre

NESTLEDER: Valborg Sund (Trondheim Kommune)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Vigdis Moe Skarstein, rådgiver ved Södertörn University
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Kjartan Bergslid, sokneprest i Levanger