Bli frivillig

Olavsfestdagene i Trondheim

Adresse: Munkegata 2, 7013 Trondheim
E-post: info@olavsfestdagene.no
Telefon: +47 73 84 14 50
Henvendelser: kl. 08:00 15:30
Org.nr. 975 370 925

Bli frivillig

Vil du bli kjent med mange flotte mennesker og få en uforglemmelig sommeropplevelse? Hvert år trenger vi ca. 400 frivillige som ønsker å lage folkefest i Trondheim.

Oppgaver og goder
Søk her

Presse

Kommunikasjonsansvarlig Morten Andre Samdal
E-post: morten.samdal@olavsfestdagene.no
Telefon: +47 476 36 559

Pressebilder

Akkreditering

Som presse, fotograf eller arrangør av relatert festivalvirksomhet kan du søke om akkreditering for inngang og pressepass til Olavsfestdagene 2017.

Søknadsskjema kommer

Ansatte

Petter Myhr
Direktør

Petter Myhr
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 480 49 176
petter.myhr@olavsfestdagene.no

Jens Storli
Programsjef og NK

Jens Storli
Tlf: 73 84 14 53
Mobil: 91 76 77 52
jens.storli@olavsfestdagene.no

Sigrid Sørflakne
Økonomi- og administrasjonssjef

Sigrid Sørflakne
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 95 77 63 10
sigrid.sorflakne@olavsfestdagene.no

Roar Raaen Aksnes
Markeds- og sponsorsjef

Roar Raaen Aksnes
Tlf: +47 73 84 14 50
Mobil: 41 61 51 70
roar.raaen.aksnes@olavsfestdagene.no

Joakim Weibull
Arrangementssjef

Joakim Weibull
Tlf: 73 84 14 57
Mobil: 412 88 411
joakim.weibull@olavsfestdagene.no

Stian Aagaard
Produsent

Stian Aagaard

Tlf: + 47 73841458
Mobil: + 47 92688588
stian.aagaard@olavsfestdagene.no

Marit Guttormsen
Førstesekretær

Marit Guttormsen
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 91 75 09 11
marit.guttormsen@olavsfestdagene.no

Liv Inger Grefstad
Prosjektleder familieprogram

Liv Inger Grefstad
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 92 25 98 96
liv-inger.grefstad@olavsfestdagene.no

Ida Kvithammer
Sponsorkoordinator

Ida Kvithammer
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 94 42 52 46
ida.kvithammer@olavsfestdagene.no

Morten André Samdal
Kommunikasjonsansvarlig

Morten André Samdal
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 47 63 65 59
morten.samdal@olavsfestdagene.no

Frivillighetskoordinator

Oda Sofie Aaring
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 91 76 36 70
oda.sofie.aaring@olavsfestdagene.no

Ola Rønning
Prosjektleder Historisk marked

Ola Rønning
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 977 29 343
ola.ronning@olavsfestdagene.no

Ane Nordvik Hasselberg
Koordinator for salgsboder Historisk Marked

Ane Nordvik Hasselberg
Mobil: 99 24 85 03
ane.nordvik.hasselberg@olavsfestdagene.no

Tore Aaen Aune
Prosjektleder Ringve Intl. Sommerkurs

Tore Aaen Aune
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 40 40 45 84
tore.aune@olavsfestdagene.no

Styret

Styreleder

Foto: Bjørn Christiansen

Arild Kalkvik
Mobil: 917 84 801
E-post: arild@trondheimkino.no

Øvrig styre

NESTLEDER: Valborg Sund (Trondheim Kommune)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Vigdis Moe Skarstein, rådgiver ved Södertörn University
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Kjartan Bergslid, sokneprest i Levanger