Bli frivillig

Olavsfestdagene i Trondheim

Adresse: Munkegata 2, 7013 Trondheim
E-post: info@olavsfestdagene.no
Telefon: +47 73 84 14 50
Henvendelser: kl. 08:00 15:30
Org.nr. 975 370 925

Bli frivillig

Vil du bli kjent med mange flotte mennesker og få en uforglemmelig sommeropplevelse? Hvert år trenger vi ca. 400 frivillige som ønsker å lage folkefest i Trondheim.

Oppgaver og goder

SØK HER

 

Presse

Direktør Petter Myhr
E-post: petter.myhr@olavsfestdagene.no

Pressebilder

Akkreditering

Som presse, fotograf eller arrangør av relatert festivalvirksomhet kan du søke om akkreditering for inngang og pressepass til Olavsfestdagene . Husk at du må legge med bilde for å få godkjent søknad!

Søknadskjema for 2019 er ikke åpent

 

Ansatte

Direktør

Petter Myhr
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 480 49 176
petter.myhr@olavsfestdagene.no

Joakim Weibull
Arrangementssjef og NK

Joakim Weibull
Tlf: 73 84 14 57
Mobil: 412 88 411
joakim.weibull@olavsfestdagene.no

Sigrid Sørflakne
Økonomi- og administrasjonssjef

Sigrid Sørflakne
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 957 76 310
sigrid.sorflakne@olavsfestdagene.no

Stian Aagaard
Produsent og booking

Stian Aagaard

Tlf: + 47 73841458
Mobil: 926 88 588
stian.aagaard@olavsfestdagene.no

Programansvarlig klassisk

Øyvind Gimse
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 915 44 509
o.gimse@gmail.com

Marit Guttormsen
Førstesekretær

Marit Guttormsen
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 917 50 911
marit.guttormsen@olavsfestdagene.no

Ida Kvithammer
Billett & Marked

Ida Kvithammer
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 944 25 246
ida.kvithammer@olavsfestdagene.no

Ola Rønning
Prosjektleder Historisk marked

Ola Rønning
Tlf: 73 84 14 50
Mobil: 977 29 343
ola.ronning@olavsfestdagene.no

Christina Ludvigsen
Frivilligansvarlig

Christina Ludvigsen
Tlf: 995 48 130
Mail: christina.ludvigsen@olavsfestdagene.no

Styret

Styreleder

Foto: Bjørn Christiansen

Arild Kalkvik
Mobil: 917 84 801
E-post: arild@trondheimkino.no

Øvrig styre

NESTLEDER: Valborg Sund (Trondheim Kommune)

Ragnhild Jepsen, domprost
Steinar Larsen, daglig leder for Trondheimsolistene
Vigdis Moe Skarstein, rådgiver ved Södertörn University
Ingrid Finboe Svendsen, direktør for Thomas Angell stiftelser
Kjartan Bergslid, sokneprest i Levanger